Planujesz przeprowadzkę i poszukujesz mieszkania lub domu jednorodzinnego na sprzedaż bądź do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej? A może jesteś mieszkańcem tego miasta, który potrzebuje większego M lub otwiera właśnie własną działalność i chce wynająć lokal biurowy bądź usługowy? Biuro nieruchomości MŁYNARSY zaprasza. W naszej bazie znajdziesz starannie wyselekcjonowane oferty nieruchomości w Dąbrowie Górniczej i najbliższych okolicach. Jako doświadczony pośrednik starannie sprawdzamy stan prawny każdej nieruchomości, dlatego nie musisz już korzystać z dodatkowych usług prawnych czy obawiać się, że trafisz na zadłużone mieszkanie lub dom, do którego prawa mają także osoby trzecie. Przejrzyj ogłoszenia nieruchomości z Dąbrowy Górniczej dostępne w naszym serwisie i wspólnie z nami znajdź swoje wymarzone mieszkanie lub idealny obiekt do prowadzenia firmy.


Dąbrowa Górnicza – nieruchomości mieszkalne i komercyjne

Dąbrowa Górnicza to największe pod względem powierzchni miasto woj. śląskiego oraz główny ośrodek przemysłowy Zagłębia Dąbrowskiego. Miasto graniczy m.in. z Sosnowcem, Będzinem, Sławkowem. Jego ogromnym atutem jest bliskość ważnych tras wiodących do największych metropolii regionu (np. Katowic) i innych kluczowych polskich metropolii, doskonale rozwinięta sieć dróg oraz połączeń kolejnych.

Działają tutaj 2 huty – w tym oddział ArcelorMittal Poland będącej największą hutą w kraju (dawna Huta Katowice). W mieście swoją siedzibę posiada również Jastrzębska Spółka Węglowa S.A oraz liczne przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej, przetwórstwa (huta szkła) i innych gałęzi przemysłu. Dobrze rozwinięte firmy produkcyjne, usługowe i handlowe stanowią atrakcyjnych pracodawców przyciągających do Dąbrowy Górniczej osoby poszukujące pracy.

Dużym zainteresowaniem cieszą się zarówno oferty nieruchomości mieszkaniowych, jak i lokale biurowe oraz obiekty komercyjne. Liczne nieruchomości w centrum miasta to propozycje idealne na biura czy punkty usługowe oraz dla osób, którym zależy na dostępie do rozbudowanej infrastruktury – bliskości sklepów, punktów gastronomiczno-rozrywkowych, banków, urzędów, szkół i przedszkoli, przystanków komunikacji miejskiej obsługujących wiele różnych tras. W Dąbrowie Górniczej nie brakuje jednak także mieszkań i domów jednorodzinnych na zielonych przedmieściach, które idealnie sprawdzą się dla wszystkich poszukujących większej ciszy, spokoju, bliskości przyrody i kameralnej atmosfery.

Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej kojarzą Ci się z zatłoczonym miastem o przemysłowym charakterze? To jedynie stereotypy. W mieście i najbliższych okolicach nie brakuje parków i świetnych terenów rekreacyjnych, które stanowią doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku, punkt idealny na rodzinne wycieczki czy wypady ze znajomymi. Rozbudowana sieć ścieżek rowerowych przypadnie do gustu miłośnikom dwóch kółek, a otaczające wiele dzielnic lasy pozwalają na spacery i kontakt z naturą bez konieczności planowania wyjazdów poza miasto. W bliskim sąsiedztwie Dąbrowy Górniczej znajduje się także Pustynia Błędowska (częściowo położona jest w obrębie miasta), która stanowi największy w Polsce obszar lotnych piasków.

Ogromną popularnością cieszą się jeziora Pogoria (Pojezierze Dąbrowskie) chętnie odwiedzane nie tylko przez mieszkańców Dąbrowy Górniczej, ale także osoby z odległych części regionu. Dawne wyrobiska piasku zalano i stworzono piękne akweny. Są one otoczone wyjątkową przyrodą, stanowią stanowisko dla chronionych roślin oraz miejsce gniazdowania rzadkich gatunków ptaków wodnych. Wiele z tych terenów uzyskało status obszarów krajobrazu chronionego. Jezioro Pogoria I to świetny teren do żeglowania (działają przy nim aż 4 kluby żeglarskie), a Pogoria II wybierana jest przed wędkarzy (w zbiorniku obowiązuje zakaz pływania). Pogoria III z idealnie czystą i filtrowaną wodą to prawdziwa regionalna mekka dla miłośników windsurfingu. Działa tutaj także jacht klub, latem organizowane są regaty, a zimą zawody ruchu bojerowego (ślizg lodowy). Przy jeziorze dostępna jest plaża miejska, strzeżone kąpielisko, boisko do siatkówki, wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz wiele punktów gastronomicznych. Jeziora Pogoria otoczone są ścieżkami rowerowymi i stanowią doskonałe miejsce na letni wypoczynek na łonie przyrody.

Nieruchomości Dąbrowa Górnicza – sprzedaż i wynajem

W naszej bazie znajdziesz szeroki wybór nieruchomości w Dąbrowie Górniczej na sprzedaż oraz wynajem. Polecamy oferty działek, domów i mieszkań, lokali oraz obiektów komercyjnych. Ogłoszenia na stronie Biura Nieruchomości MŁYNARSCY zostały posegregowane, co ułatwia odnalezienie idealnej oferty. Wystarczy, że zaznaczysz cenę nieruchomości (za całość lub m2), rok wybudowania obiektu, powierzchnię lokalu bądź budynku, piętro oraz liczbę pokoi, aby zyskać dostęp do ofert idealnie dopasowanych do indywidualnych kryteriów.

Biuro nieruchomości Dąbrowa Górnicza – Twój przewodnik w drodze do wymarzonej nieruchomości

Nasi pośrednicy dokładnie sprawdzają wszystkie oferty pod kątem technicznym oraz sytuacji prawnej. Pomagamy klientom zgromadzić niezbędne dokumenty oraz dopełnić wszystkich formalności potrzebnych do bezpiecznego podpisania umowy kupna- sprzedaży. Dodatkowo wspieramy podczas zawierania umów z dostawcami mediów oraz w procesie pozyskiwania najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Agencja nieruchomości Dąbrowa Górnicza – dlaczego właśnie my?

Agencja nieruchomości MŁYNARSY w Dąbrowie Górniczej to zespół z dużym doświadczeniem w branży, który doskonale zna realia współczesnego rynku i śledzi zachodzące na nim zmiany, a swoją specjalistyczną wiedzę wykorzystuje, aby pomagać klientom w zawieraniu korzystnych i bezpiecznych umów kupna oraz sprzedaży. Zapoznaj się z aktualnymi propozycjami nieruchomości w Dąbrowie Górniczej na sprzedaż lub do wynajęcia i skontaktuj z pośrednikiem, który jest odpowiedzialny za wybraną ofertę.

Biuro nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Oferta na wyłączność
Video

Działka na sprzedaż

Dąbrowa Górnicza, Ujejsce

1 334 m2 224,14 zł/m2
Oferta na wyłączność
Video
Oferta na wyłączność
Video
Rezerwacja

Mieszkanie na wynajem

Dąbrowa Górnicza, Gołonóg

2 Pokoje 32 m2 46,88 zł/m2
Oferta na wyłączność
Video
Oferta na wyłączność
Video

Działka na sprzedaż

Dąbrowa Górnicza, Ujejsce

1 333 m2 174,79 zł/m2
Oferta na wyłączność
Video
Oferta na wyłączność
Video

Działka na sprzedaż

Dąbrowa Górnicza, Ujejsce

820 m2 200,00 zł/m2
Oferta na wyłączność
Video
Oferta na wyłączność
Video
Rezerwacja

Mieszkanie na sprzedaż

Dąbrowa Górnicza, Gołonóg

2 Pokoje 32 m2 5 906,25 zł/m2
Oferta na wyłączność
Video
Oferta na wyłączność
Video
Rezerwacja

Działka na sprzedaż

Dąbrowa Górnicza, Ujejsce

1 334 m2 224,14 zł/m2
Oferta na wyłączność
Video
Video
Rezerwacja

Mieszkanie na sprzedaż

Dąbrowa Górnicza

4 Pokoje 84 m2 5 912,32 zł/m2
Video
Video
Rezerwacja

Działka na sprzedaż

Dąbrowa Górnicza, Łosień

8 230 m2 30,26 zł/m2
Video