O nas

Od ponad 20 lat partnerujemy naszym Klientom w zmianach – zmianie adresu i towarzyszącej jej zmianie życiowej.

Sprzedaż i zakup nieruchomości to, zdaniem psychologów, jedno z najtrudniejszych wydarzeń w życiu współczesnego człowieka. Wierzymy, że stresu towarzyszącego zmianie adresu można uniknąć, jeśli ma się w tym procesie zaufanego partnera. Naszą misją jest wspieranie Cię na każdym etapie dokonywanej zmiany. Współpracując z nami zyskujesz kompetentnego sojusznika, który bezpiecznie przeprowadzi cię przez gąszcz pułapek na rynku nieruchomości, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

W 2022 roku zostaliśmy uznani za jedno z 10 najlepszych biur nieruchomości województwa śląskiego w konkursie Lider Nieruchomości, przeprowadzonym przez portal Otodom.

Młynarscy Nieruchomości – Partnerzy Twojej zmiany


Nasz zespół:

Agent nieruchomości

Wojciech Młynarski
Serce, mózg i motor napędowy zespołu. Nieruchomościami zajmuje się od 18 roku życia, na co dzień czynem i słowem buduje pozytywny wizerunek pośrednictwa. Pamięta każdą transakcję, Klienta i (co niebywałe) każdy numer telefonu. Potrafi słuchać i widzieć pozytywy chyba w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Prywatnie mąż i tata oraz zapalony biegacz, który podejmując strategiczne decyzje traktuje swój #biznesjakmaraton.

Agent nieruchomości

Andrzej Młynarski
Mało kto może z nim konkurować na doświadczenie w branży, jako że licencjonowanym pośrednikiem jest od 2000 roku. Pracę agenta od lat łączy z rolą profesjonalnego zarządcy nieruchomości. Zapalony kibic, któremu niespożytej energii można tylko pozazdrościć. W centrum jego zainteresowań zawsze i niezmiennie pozostaje życie rodzinne.

Agent nieruchomości

Paweł Ryś
Jako były policjant dbanie o bezpieczeństwo innych ma we krwi, teraz spełniając się w roli partnera Waszej zmiany. Zawsze możecie liczyć na jego dobry humor, spokój i zaangażowanie. Nie oszukiwał na testach sprawnościowych i do dzisiaj codzienna dawka crossfitowego ruchu jest dla niego bardzo ważna. Ponad wszystko ceni sobie czas z rodziną, a po godzinach pracy poświęca się pasji motoryzacyjnej.

Agent nieruchomości

Henryk Berger
Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży pośrednictwa, niezliczoną ilość przeprowadzonych transakcji na swoim koncie oraz czynnie wykorzystywany tytuł licencjonowanego zarządcy nieruchomości. Siła spokoju połączona z umiłowaniem porządku. Niezwykle ceni sobie prywatność i stabilność rodzinnego ogniska. Pasjonat fotografii, sportu i podróżowania.

Agent nieruchomości

Julia Czuba
Błyskawicznie przeszła imponującą drogę od praktyk wakacyjnych do bycia niezastąpioną osobą w naszym teamie. To ona dba, aby wszystkie dokumenty były gotowe na czas, a każdy, kto szuka mieszkania do wynajęcia, szybko je znalazł. W pracy agentki najbardziej ceni sobie brak nudy – tu każdy napotkany człowiek i wnętrze niosą ze sobą nową historię. Po pracy możecie spotkać ją na rolkach i na lekcji tańca.

Agent nieruchomości

Lucjan Babik
Od wielu lat towarzyszy ludziom w momentach podejmowania najważniejszych decyzji życiowych. Jako fotograf był świadkiem nieprzebranej ilości ślubów i uwiecznił niezliczoną liczbę nieruchomości. Jako agent ze swoją siłą spokoju towarzyszy w stresujących decyzjach o zmianie adresu. Jego „techniczny”, ciągle głodny nowej wiedzy i umiejętności umysł nie raz ratował wiele naszych projektów. W wolnym czasie uwielbia podróże, które uwiecznia w budzących zazdrość kadrach.

Agent nieruchomości

Piotr Świątek
Jego artystyczna dusza wiodła go na rynek nieruchomości przez różne kraje i zajęcia. Te różnorodne doświadczenia pozwalają mu szybko wejść w buty klienta i z uśmiechem na twarzy, cierpliwie partnerować w finalizowaniu nawet trudnych tematów. Ciągle zaskakuje nas jego kreatywność, która znajduje ujście w fotografii i grze na gitarze, choć nie pogardzi również różnymi aktywnościami typu DIY (od drobnych prac remontowych po rękodzieło).

Agent nieruchomości

Michał Kubas
Idealne połączenie młodzieńczej energii i entuzjazmu z merytorycznym podejściem do pracy. Najbardziej ceni sobie kontakt z klientem, a że nie lubi rutyny, chętnie podejmuje się nawet trudnych zadań. Jego spokój z pewnością udzieli się i Wam. Nic dziwnego, że wolny czas najchętniej spędza w szerszym gronie. W wolnych chwilach poszerza swoją motoryzacyjną pasję.

Agent nieruchomości

Marcin Marciniak
Swoje pokaźne doświadczenie w pracy z klientami zdobywał w handlu krajowym i międzynarodowym, a miłość do nieruchomości poczuł... kiedy sam był klientem. Możecie zatem być pewni, że będzie dobrze rozumiał Wasze emocje towarzyszące temu procesowi. Prywatnie mąż i tata, pasjonat ogrodnictwa (te kompetencje oj... przydają się w naszej branży, szczególnie kiedy pomagamy Wam przygotować na sprzedaż Wasze działki) i miłośnik szybkich samochodów.

Agent nieruchomości

Paulina Świątek-Młynarska
Jako była nauczycielka akademicka wprawiona w mrówczej pracy. Zawodowa „ogarniaczka”, która dba o wizerunek nasz i naszych ofert na każdym odcinku frontu. Niepoprawny mól książkowy, biegaczka amatorka i pasjonatka wspinania, najlepiej czuje się z górami na horyzoncie, a wszystko to łączy ze swoją najważniejszą rolą, czyli byciem mamą.


PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY BIELSKO BIAŁA

Sprzedaż i zakup nieruchomości to, zdaniem psychologów, jedno z najtrudniejszych wydarzeń w życiu współczesnego człowieka. Wierzymy, że stresu towarzyszącego zmianie adresu można uniknąć, powierzając to zadanie profesjonalistom.
Korzystając z naszego wsparcia zyskujesz zaufanego i kompetentnego sojusznika, który bezpiecznie przeprowadzi cię przez gąszcz pułapek na rynku nieruchomości, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Świadczone przez nas usługi:

 

Skuteczna reklama

Podstawą naszego działania jest skuteczny marketing - nie wystarczy, aby oferta była atrakcyjna, najważniejsze, aby dowiedziało się o niej jak najwięcej potencjalnych zainteresowanych.
W ramach współpracy proponujemy zindywidualizowany plan promocyjny w kanałach społecznościowych oraz dedykowanych portalach internetowych, a także bezpośrednie działania prowadzone w oparciu o naszą bazę stałych klientów.

 

 

Profesjonalna sesja fotograficzna

Znasz zasadę „kupuje się oczami"? Zna ją również rynek nieruchomości. Profesjonalna sesja fotograficzna, eksponująca wszystkie zalety Twojej nieruchomości, to podstawa atrakcyjnej oferty. W ramach świadczonych przez nas usług wykonujemy sesję profesjonalnym sprzętem fotograficznym (wraz z elementami home stagingu), a w razie potrzeby także sesję z użyciem drona i tzw. wirtualny spacer po nieruchomości.

 

 

Kontrola stanu prawnego nieruchomości

Obawa o stan prawny nieruchomości jest nieodłączną składową stresu towarzyszącego sprzedaży i zakupowi nieruchomości. Nie musisz korzystać ze specjalistycznych porad prawnych ani ryzykować zasięgając opinii znajomych lub szukając informacji w sieci - powierzając przeprowadzenie transakcji profesjonalnemu pośrednikowi zyskujesz informacje, jak rozwiązać ewentualne problemy (np. związane z zadłużeniem) oraz pewność, że stan prawny wybranej przez Ciebie nieruchomości nie budzi wątpliwości.

 

 

Gromadzenie niezbędnych dokumentów

Sprzedaż i zakup nieruchomości nieodłącznie wiąże się z gromadzeniem sporej ilości dokumentów i zaświadczeń. Szanujemy Twój czas i organizujemy je dla Ciebie w ramach świadczonych przez nas usług pośrednictwa.

 

 

Pomoc w uzyskaniu kredytu

Nie masz czasu na zabawę w "głuchy telefon"? Powierzając nam organizację transakcji oszczędzasz swój czas, jednocześnie zyskując pewność, że całość przebiegnie sprawnie i profesjonalnie. Kontakt z kancelarią notarialną, gromadzenie dokumentów i formalności pozostaw nam. Ciesz się z nadchodzącej zmiany adresu bez zbędnego stresu.

 

 

Organizacja transakcji

Zakup nieruchomości niezwykle często wiąże się z koniecznością uzyskania kredytu. Naszych klientów kierujemy do współpracujących z nami profesjonalistów zajmujących się doradztwem kredytowym, którzy dobierają optymalną dla sytuacji klienta ofertę, a następnie sprawnie i skutecznie pomagają w przebrnięciu przez stresującą procedurę kredytową.

 

 

Zawieranie umów z dostawcami mediów

Sprzedaż i zakup mieszkania wiążą się z uciążliwymi formalnościami - kontakty ze spółdzielnią mieszkaniową, czasochłonne zawieranie nowych umów z dostawcami gazu czy energii elektrycznej, spisywanie stanu liczników... Korzystając z naszej pomocy, przebrniesz przez ten proces szybko i bezboleśnie.

 

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
18 2
Niepoprawny wynik