Jak działamy

AGENCI NA WYŁĄCZNOŚĆ

Podstawą naszego działania są tzw. umowy na wyłączność, w ramach których cały proces sprzedaży Twojej nieruchomości spoczywa na naszych barkach. My zajmujemy się wszystkim tak, aby cały proces sprzedaży był dla Ciebie jak najmniej stresujący i czasochłonny. Co zyskujesz w ramach umowy na wyłączność? Wartość Twojej nieruchomości nie ma znaczenia – za każdym razem świadczymy usługę na najwyższym poziomie składającą się z opisanych poniżej elementów. Nad każdą ofertą pracuje cały nasz zespół, w tym fotograf i home stager, a plan marketingowy skrojony jest do Twoich potrzeb i ma na celu jak najszybszą i najkorzystniejszą sprzedaż.

PROFESJONALNA SESJA FOTOGRAFICZNA

Znasz zasadę „kupuje się oczami”? Zna ją również rynek nieruchomości. Profesjonalna sesja fotograficzna, eksponująca wszystkie zalety Twojej nieruchomości, to podstawa przyciągającej uwagę oferty. W ramach świadczonych przez nas usług sesję każdej nieruchomości wykonuje wykwalifikowany fotograf, używając profesjonalnego sprzętu oraz drona. Z każdej nieruchomości powstaje film, w dynamiczny sposób prezentujący wnętrze nieruchomości i jej otoczenie.

HOME STAGING

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, dbamy zatem o to, aby Twoja nieruchomość była przygotowana do sprzedaży tak, aby zainteresowała jak najwięcej potencjalnych Kupujących. Home staging obejmuje działania, które podnoszą atrakcyjność nieruchomości i pozwalają potencjalnym kupującym wyobrazić sobie swoje przyszłe życie w Twoim domu czy mieszkaniu. Obejmuje takie działania, jak sprzątanie i tzw. depersonalizacja (usunięcie przedmiotów osobistych), aranżację wnętrza i dobór dodatków (takich jak pościel, poduszki dekoracyjne, rośliny, obrazy, które posiadamy w swoich zasobach), a czasem większe działania, np. zmianę koloru ścian na bardziej neutralny.

SKUTECZNA REKLAMA

Podstawą naszego działania jest skuteczny marketing - nie wystarczy, aby oferta była atrakcyjna, najważniejsze, aby dowiedziało się o niej jak najwięcej potencjalnych zainteresowanych. W ramach współpracy proponujemy zindywidualizowany plan promocyjny w naszych kanałach w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn) oraz wszystkich portalach internetowych (Otodom, Nieruchomości Online, OLX, Morizon, gratka.pl, domy.pl), a także bezpośrednie działania prowadzone w oparciu o naszą bazę stałych klientów.

DOMY OTWARTE

Dom otwarty to znana m.in. z rynku amerykańskiego forma prezentacji nieruchomości. Polega ona na zorganizowaniu w określonym przedziale czasowym prezentacji dla wielu potencjalnych chętnych. Jest ona wygodna zarówno dla właściciela nieruchomości (pozwala oszczędzać czas poświęcany na przyjmowanie potencjalnych kupujących oraz każdorazowe przygotowanie nieruchomości do prezentacji), jak i kupującego (nieobecność właściciela pozwala na swobodne obejrzenie nieruchomości i zadanie wszelkich nurtujących pytań). Wydarzeniu temu towarzyszą specjalne działania promocyjne, pozwalające zapoznać się z ofertą jak największej liczbie zainteresowanych.

KONTROLA STANU PRAWNEGO NIERUCHOMOŚCI

Obawa o stan prawny nieruchomości jest nieodłączną składową stresującego procesu sprzedaży i zakupu nieruchomości. Nie musisz korzystać ze specjalistycznych porad prawnych ani ryzykować zasięgając opinii u znajomych lub szukając informacji w sieci – powierzając przeprowadzenie transakcji profesjonalnemu pośrednikowi zyskujesz sprawdzone informacje, jak rozwiązać ewentualne problemy (np. związane z zadłużeniem) oraz pewność, że stan prawny wybranej przez Ciebie nieruchomości nie budzi wątpliwości.

GROMADZENIE NIEZBĘDNYCH DOKUMENTÓW

Sprzedaż i zakup nieruchomości nieodłącznie wiąże się z gromadzeniem bardzo dużej ilości dokumentów i zaświadczeń. Szanujemy Twój czas i organizujemy je za Ciebie w ramach świadczonych przez nas usług pośrednictwa. Ty oszczędzasz swój czas i masz pewność, że podczas spotkania w kancelarii notarialnej niczego nie będzie brakowało.

ORGANIZACJA TRANSAKCJI

Nie masz czasu na zabawę w „głuchy telefon”? Powierzając nam organizację transakcji zyskujesz pewność, że całość przebiegnie sprawnie i profesjonalnie. Kontakt z kancelarią notarialną, gromadzenie dokumentów i formalności pozostaw nam. Ciesz się ze zmiany adresu bez zbędnego stresu. Pamiętaj, że przeprowadzane z nami transakcje objęte są ubezpieczeniem.

POMOC W UZYSKANIU KREDYTU

Zakup nieruchomości niezwykle często wiąże się z koniecznością uzyskania kredytu. Naszych klientów kierujemy do współpracujących z nami profesjonalistów zajmujących się doradztwem kredytowym, którzy dobierają optymalną dla sytuacji klienta ofertę, a następnie sprawnie i skutecznie pomagają w przebrnięciu przez stresującą procedurę kredytową.

ZAWIERANIE UMÓW Z DOSTAWCAMI MEDIÓW

Sprzedaż i zakup mieszkania wiążą się z uciążliwymi formalnościami – kontakty ze spółdzielnią mieszkaniową, czasochłonne zawieranie umów z nowymi dostawcami gazu czy energii elektrycznej, spisywanie stanu liczników… Pomagamy i w tym, towarzysząc i działając w Twoim imieniu tam, gdzie tylko to możliwe.