Obiekt na sprzedaż Kozy, Karpacka 1500.00 m2

1500.00 m²
1 466,67 zł/m2
KBM-BS-2610
Oblicz ratę kredytu

2 200 000 zł

Oferta na wyłączność
Video

Szczegóły oferty

Symbol oferty KBM-BS-2610
Powierzchnia 1 500,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 2 128 m²
Rok budowy 2012

Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

Napisz wiadomość 15 Ofert

Opis nieruchomości

Potrzebujesz dużej ilości miejsca do prowadzenia swojej działalności? Zależy Ci na dobrym dojeździe oraz sporej ilości miejsc parkingowych? Jeżeli tak, to ta oferta jest dla Ciebie!

Nieruchomość inwestycyjna - Kozy, ulica Karpacka, ponad 2000m2 działki oraz 1500 m2 powierzchni całkowitej budynku to ogrom przestrzeni, która czeka na Twoją wizję i pomysł.

Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości.

Przedmiotem sprzedaży jest duża nieruchomość przy ulicy Karpackiej w Kozach obok Bielska-Białej. Duży budynek posiada trzy kondygnacje, które dają sporo możliwości jeśli chodzi o prowadzenie własnego biznesu. Na parterze obecnie prowadzona jest działalność produkcyjna, ale to również dobra przestrzeń na restaurację, salę spotkań czy salę ćwiczeń. Budynek swoim położeniem i wielkością idealnie nadaje się jako dom spokojnej starości, centrum rehabilitacyjne, hotel pracowniczy lub inny obiekt usługowy. Pozostałe dwie kondygnacje idealnie nadają się jako pokoje, gabinety, część hotelowa lub biura.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

  • Kozy, ulica Karpacka 16B,
  • 2128 m2 działki,