Mieszkanie na sprzedaż Bielsko-Biała, Sarni Stok 78.00 m2

4 pokoje
78.00 m²
10 243,59 zł/m2
KBM-MS-2591
Oblicz ratę kredytu

799 000 zł

Nowa oferta
Video

Szczegóły oferty

Symbol oferty KBM-MS-2591
Powierzchnia 78,00 m²
Liczba pokoi 4
Andrzej Wojtyła

Andrzej Wojtyła

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 31857)

Napisz wiadomość 9 Ofert

Opis nieruchomości

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, przestrzeń i bezpieczeństwo? To 78 metrowe mieszkanie oferuje funkcjonalny, przemyślany układ pomieszczeń i doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnych rodzin, jak również osób ceniących wygodę i nowoczesność. Zabudowa mieszkaniowa łączy zalety życia w spokojnej, zielonej okolicy z komfortem i udogodnieniami nowego budownictwa. Położona na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki oferuje bliskość terenów zielonych, a zarazem szybki dojazd do centrum miasta i węzłów komunikacyjnych.

Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. 
 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

  • Lokalizacja ★★★★★ (REWELACYJNA)
    Bielsko-Biała, ul. Sarni Stok 83.
    Spokojna, zielona okolica z 5 minutowym dojazdem do centrum miasta i drogi ekspresowej.
  • Powierzchnia ★★★★★ (KOMFORTOWA)
    78 metrowe mieszkanie. 
    To mieszkanie daje niesamowite poczucie przestrzeni.
  • Układ ★★★★★ (IDEALNY)
    Mieszkanie bez kompromisów..  
    4 pokoje, wydzielona część dzienna z kuchnią, dodatkowo pralnia, garderoba oraz duży widokowy balkon.
NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:
  • mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze,
  • część dzienna wyposażona w nowy kompletny system klimatyzacyjny GREE
  • przestronne wnętrze z dużym potencjałem aranżacyjnym,