Dom na wynajem Bielsko-Biała, Centrum, Damrota 210.00 m2

6 pokoje
210.00 m²
26,19 zł/m2
KBM-DW-2598

5 500 zł

Oferta na wyłączność
Video

Szczegóły oferty

Symbol oferty KBM-DW-2598
Powierzchnia 210,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 500 m²
Liczba pokoi 6
Rodzaj domu wolnostojący
Kaucja zabezp. 11000
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 1
Typ kaucji dwumiesięczna
Okna PCV
Balkon jest
Liczba balkonów 2
Ogrodzenie działki siatka
Umeblowanie częściowo umeblowane
Pierwsza linia brzegowa tak
Julia Czuba

Julia Czuba

Agentka ds. najmów, asystentka pośrednika

Napisz wiadomość 22 Ofert

Opis nieruchomości

Przestronny dom z ogrodem, położony bardzo blisko centrum Bielska-Białej, z możliwością aranżacji wnętrza według własnych potrzeb – idealny zarówno dla rodziny, jak i pod działalność.

Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości.

Do wynajęcia przestronny dom o powierzchni ok. 210 m², usytuowany w spokojnej części Bielska-Białej, bardzo blisko centrum miasta. Nieruchomość posiada ogród o powierzchni 913 m² (najemca może korzystać z ok. 500 m² terenu – pozostała część działki zajmują inne zabudowania oraz garaże) oraz możliwość dowolnej aranżacji pomieszczeń według własnych potrzeb.

Ogromnym atutem nieruchomości jest jej funkcjonalny układ – dom może zostać wynajęty jako całość, jako jedno z dwóch niezależnych mieszkań (parter lub piętro), a także stanowi świetne rozwiązanie dla osób, które chciałyby połączyć prowadzenie działalności z funkcją mieszkalną, np. prowadzić biuro, gabinet lub pracownię na parterze i mieszkać na piętrze.

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:

  • duża powierzchnia domu – aż 210 m²,
  • możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb,
  • opcja wynajmu całego domu lub niezależnie parteru bądź piętra,
  • możliwość połączenia funkcji mieszkalnej z działalnością,
  • ogród do dyspozycji najemców,
  • możliwość wygodnego parkowania przy nieruchomości,
  • świetna lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum.
ROZKŁAD POWIERZCHNI:
  • Parter: 87,20 m² + 19,93 m² (klatka schodowa)
  • Piętro: 93,42 m² + 10,34 m² (klatka schodowa)
  • Piwnica
  • Wysokość pomieszczeń: 2,70 m
+ dwa balkony
+ ogród.

BUDYNEK:
  • dwukondygnacyjny budynek,
  • możliwość użytkowania jako jeden dom lub dwa niezależne mieszkania,
  • idealny również pod działalność,
  • duże możliwości aranżacyjne,
  • miejsca parkingowe przy nieruchomości,
  • do dyspozycji piwnica.
MEDIA:
  • woda – sieć miejska
  • kanalizacja – miejska
  • ogrzewanie i ciepła woda – dwufunkcyjny piec gazowy
  • energia elektryczna
OTOCZENIE:
  • lokalizacja bardzo blisko centrum Bielska-Białej zapewnia szybki dostęp do najważniejszych punktów miasta,
  • spokojna i przyjazna okolica,
  • otoczenie zabudowy jednorodzinnej,
  • w pobliżu sklepy, punkty usługowe oraz przystanki komunikacji miejskiej,
  • szybki wyjazd na główne drogi i trasy wylotowe,
  • komfort codziennego życia dzięki połączeniu ciszy i bliskości miasta.
KOSZTY:
  • kaucja: 11000 zł
  • odstępne dla właściciela: 5500 zł miesięcznie
  • media wg zużycia
  • jednorazowa prowizja dla biura: wysokość jednomiesięcznego odstępnego + VAT 23%

Szukasz przestronnego domu z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, położonego blisko centrum miasta? – poznaj szczegóły oferty (dostępna tylko w naszym biurze), zapraszam do kontaktu.

Pośrednik prowadzący ofertę: JULIA CZUBA.

Sprawdź jak działamy – odwiedź nasze profile w mediach społecznościowych (aktywne linki w menu strony)!

Lokalizacja nieruchomości

Agentka ds. najmów, asystentka pośrednika

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
16 7
Niepoprawny wynik